„Neptūno“ krepšininkai be vargo susidorojo su „Šiauliais“

Vangiai sezoną pradėjęs Klaipėdos „Neptūnas“ iškovojo antrąją pergalę „Tete-a-Tete Casino-LKL“ čempionate. Šį kartą Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose 95:67 (27:18, 28:20, 24:14, 16:15) sutriuškino paskutinėje vietoje esančius „Šiaulių krepšininkus“.

„Neptūną“ į pergalė vedė puikiai krepšį atakavęs Jimmy Baronas. Gynėjas pataikė 5 dvitaškius iš 6 ir 4 tritaškius iš 5 bei pelnė 22 taškus. Jis taip pat atkovojo 5 kamuolius ir surinko 26 naudingumo balus.

Klaipėdos klubas jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (27:15), tačiau labiau pabėgo tik po spurto antrojo kėlinio pabaigoje bei trečio pradžioje.

„Neptūnas“ 17-ąją minutę pirmavo 44:36, tačiau galingai pabaigė ketvirtį, o trečiojo kėlinio pradžioje vainikavo spurtą 16:2 ir nutolo 60:38.

Klaipėdiečiai šiame mače atliko net 25 rezultatyvius perdavimus.

Antrą kartą iš eilės laimėjęs „Neptūnas“ turnyrinėje lentelėje lieka priešpaskutinėje, devintoje vietoje.

„Neptūnas“: Jimmy Baronas 22, Martynas Mažeika 17, Vytautas Šarakauskas 10.

„Šiauliai“: Martynas Echodas 11, Devinas Pattersonas ir Maurice'as Bowmanas po 10.