„Neptūnas“ startavo pergalingai

Pergalingai SEB Baltijos krepšinio lygos (SEB BBL) Iššūkio taurės turnyrą pradėjo Klaipėdos „Neptūnas". Uostamiesčio ekipa savo aikštelėje 94:78 (23:13, 16:31, 29:15, 26:19) įveikė Marijampolės „Sūduvos" krepšininkus, rašo BasketNews.lt.

Sėkmingai pirmojo ketvirčio pabaigą sužaidę klaipėdiečiai buvo atitrūkę dviženkliu taškų skirtumu (23:13). Visgi antrąjį kėlinį svečiai pradėjo spurtu 16:3 ir persvėrė rezultatą savo naudai (29:26), o ilsėtis išėjo pirmaudami 5 taškų skirtumu (44:39).

Po pertraukos Lino Šalkaus auklėtiniai ir toliau tolo, o vienu metu suvalkiečių atotrūkis buvo šoktelėjęs iki 9 taškų. Tačiau šeimininkai nepasidavė ir po Ryčio Vaišvilos paprašytos minutės pertraukėlės daugiausiai Valdo Vasyliaus ir Martyno Mažeikos pastangomis susigrąžino iniciatyvą. 29-ąją susitikimo minutę „Sūduva" neteko savo vedlio Mariaus Runkausko, kuris užsidirbęs ketvirtąją pražangą, spyrė į reklaminius stendus bei gavęs techninę pražangą buvo priverstas atsisėsti ant atsarginių žaidėjų suolelio.

33-ąją mačo minutę komandas skyrė tik 5 taškai (71:66), bet tada „Neptūnas" įvėlė svečius į greitą žaidimą bei laimėjo kelių minučių atkarpą spurtu 17:0 po kurio skirtumas tapo triuškinantis (88:66).

„Neptūnas" pergalę iškovojo nepaisant to, jog tragiškai metė baudų metimus. Klaipėdiečiai iš 42 bandymų prametė net 18 baudų (57 proc. taiklumas).

„Neptūnas": Martynas Mažeika 24, Deivydas Gailius 22, Valdas Vasylius 20, Remigijus Trakimas 8 (6/15 baudų), Evaldas Dainys 7 (8 atk. kam., 8 rez. perd.).

„Sūduva": Tomas Černeckis 18, Marius Runkauskas 16, Justas Kaziliūnas 11, Marius Valukonis 8.

Šiame straipsnyje: sportaskrepšinisNeptūnas