„Neptūnas“ po dviejų pratęsimų įveikė „Žalgirį“

Lietuvos krepšinio lygos (LKL) čempionate sekmadienį Klaipėdos „Neptūno“ komanda namuose po dviejų pratęsimų 98:93 (16:12, 18:28, 21:22, 23:16; 6:6, 14:9) privertė pasiduoti nugalėtojo titulą ginantį Kauno „Žalgirį“.

Ketvirtajame kėlinyje likus žaisti 29 sek., rezultatas buvo lygus 76:76. Likus 10 sek., taiklūs Mariaus Grigonio baudų metimai leido žalgiriečiams išsiveržti į priekį 78:76, bet Kyle'o Weaverio dvitaškis, likus 4 sek., sugrąžino lygybę 78:78. Papildomos 5 žaidimo minutės nugalėtojo taip pat neišaiškino (84:84). Antrojo pratęsimo metu atkarpą 8:0 laimėję klaipėdiečiai nutolo 95:89. Kauniečiai priartėjo 92:94, bet sėkmingai sužaista paskutinė minutę leido aikštės šeimininkams švęsti pergalę.

Klaipėdos komandai 24 taškus pelnė K. Weaveris, 16 - Tomas Delininkaitis, 13 - Gytis Masiulis, 12 - Džiugas Slavinskas, 10 - Simas Galdikas.

Kauno ekipoje 17 taškų surinko Brandonas Daviesas, po 12 - Nate'as Woltersas ir Edgaras Ulanovas, 10 - Derrickas Waltonas.

„Žalgiris“ (15 pergalių/2 pralaimėjimai) lieka čempionato lyderiu, o „Neptūnas“ (14/3) užima antrąją vietą.

Kaunietė portretas
pralaimėjo tai pralaimėjo,na ir kas-ne visą laiką būna šv. Jono,bet kad reikia sudrausminti neptūno sirgalius,tai tikrai reikia.Gėda tokias skanduotes skanduot(perėmė pavyzdį iš ryto-geda