„Neptūnas“ namie nušlavė „Alytų“

Įspūdingą pergalę Lietuvos krepšinio lygoje (LKL) iškovojo Klaipėdos „Neptūnas". Klaipėdiečiai savo aikštelėje 103:72 (31:22, 21:15, 24:17, 27:18) sutriuškino „Alytaus" komandą, rašo BasketNews.lt.

Klaipėdiečiai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (31:20). Visgi antrojo ketvirčio pradžioje Mariaus Janišiaus dėka „Alytui" buvo pavykę kiek sumažinti savo atsilikimą (31:25). Tačiau Valdo Vasyliaus vedamas, „Neptūnas" spurtavo 11:4 ir pabėgo į priekį (42:29).

Po pertraukos vaizdas aikštėje nesikeitė. Trečiąjį kėlinį „Neptūnas" pradėjo spurtu 10:2 ir susikrovė triuškinantį pranašumą. Kovingai iki paskutinės mačo minutės žaidę Klaipėdos krepšininkai iškovojo įspūdingą pergalę.

Pirmoje mačo dalyje „Alytaus" gynybą be gailesčio draskė V.Vasylius, kuris per pirmąsias 20 minučių pelnė 22 taškus ir atkovojo 9 kamuolius. Išviso puolėjas surinko 24 taškus ir po krepšiais atkovojo 15 kamuolių.

„Neptūnas": Valdas Vasylius 24 (15 atk. kam.), Martynas Mažeika 17, Osvaldas Kurauskas 12, Arvydas Eitutavičius 11, Arvydas Vaitiekus 10, Deivydas Gailius 9.

„Alytus": Marius Janišius 26 (9 atk. kam.), Rytis Adomavičius 12 (8 atk. kam.), Žydrūnas Urbonas 10, Vytautas Tatarūnas 10, Saulius Kzevičius 8.

Šiame straipsnyje: krepšinisNeptūnas