„Neptūnas“ iškovojo trečiąją pergalę iš eilės

Trečiąją pergalę iš eilės SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) "Iššūkio" taurės turnyro B grupėje iškovojo ir vienvalde grupės lydere tapo Klaipėdos "Neptūno" ekipa, kuri namuose 78:64 (18:17, 20:7, 14:24, 26:16) įveikė Talino TTU krepšininkus, rašo Krepsinis.net.

Apylygiai prasidėjusioje dvikovoje klaipėdiečiai antrojo kėlinio viduryje įgijo dviženklę persvarą, tačiau po didžiosios pertraukos beveik visas "Neptūno" krepšininkų pastangas svečiai buvo pavertę niekais ir grėsmingai priartėję (48:52). Visgi ketvirtajame kėlinyje "Neptūno" krepšininkai spurtavo 11:3, padidino savo pranašumą iki aštuoniolikos taškų (74:56) ir ramiai baigė susitikimą - 78:64.

"Naptūnas": D.Gailius 19 (tritaškiai 4/7), M.Mažeika 18, V.Vasylius 16 (9 atk. kam.), A.Eitutavičius 9.

TTU: I.Pilkas 16, K.Saksas 10, R.Tammas 8.

Šiame straipsnyje: krepšinisNeptūnas