„Neptūnas“ apmaudžiai pasitraukė iš Čempionų lygos turnyro

Krepšinio klubų Čempionų lygos atsakomosiose aštuntfinalio rungtynėse trečiadienį Klaipėdos „Neptūno“ klubas išvykoje po pratęsimo 78:88 (19:13, 24:17, 14:21, 13:24; 8:13) pralaimėjo Strasbūro SIG (Prancūzija) ekipai ir nepateko į ketvirtfinalį.

„Neptūno“ krepšininkai pirmavo nuo pat rungtynių pradžios ir įpusėjus rungtynėms turėjo taškų 13 taškų persvarą (43:30). Trečiajame kėlinyje varžovai kiek priartėjo, bet artėjant ketvirtojo kėlinio viduriui, klaipėdiečiai susigrąžino dviženklį pranašumą (66:55). Po kelių minučių Prancūzijos ekipa išlygino rezultatą 68:68. Per paskutines dvi ketvirtojo kėlinio minutes šeimininkai įgijo 5 taškų pranašumą (75:70). Paskutinės atakos metu Renaldo Seibučio metimas buvo netaiklus ir komandoms teko žaisti pratęsimą.

Pirmąsias rungtynes namuose Klaipėdos komanda laimėjo taip pat penkių taškų skirtumu 73:68 (22:12, 16:22, 20:22, 15:12).

Pratęsimo pradžioje aikštėje dominavo SIG krepšininkai, kurie įgijo 9 taškų persvarą (81:72). Neatsigavę po skaudžios rungtynių atkarpos, „Neptūno“ krepšininkai nesustabdė įsibėgėjusių varžovų ir turėjo atsisveikinti su Čempionų lyga.

Pirmojo etapo B grupėje „Neptūnas“ (7 pergalės/7 pralaimėjimai) užėmė ketvirtąją vietą, o Strasbūro klubas (9/5) tapo C grupės nugalėtoju.

Ketvirtfinalyje „Neptūnas“ žais su Atėnų AEK (Graikija) ekipa. Ji po dramatiškos kovos iš turnyro eliminavo Nimburgo ČEZ (Čekija) komandą. Graikai pirmąsias rungtynės namuose pralaimėjo 88:98, bet išvykoje iškovojo pergalę 93:82.