„Neptūnas-Akvaservis“ pripažino Rusijos klubo pranašumą

Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ tris ketvirčius garbingai kovėsi prieš „Samara“ komandą iš Rusijos, tačiau sustojo ketvirtajame kėlinyje.

Tomo Gaidamavičiaus auklėtiniai draugiškame mače Liepojoje turėjo pripažinti varžovų pranašumą 68:82 (22:10, 16:23, 18:23, 12:26).

Solidžiai startavę klaipėdiečiai įpusėjus pirmajam kėliniui turėjo 6 taškų persvarą (10:4), kurią ketvirčio pabaigoje padvigubino – 22:10.

Po antrojo kėlinio „Neptūnas-Akvaservis“ savo rankose laikė 5 taškų pranašumą (38:33).

Šią persvarą T. Gaidamavičiaus armija išlaikė iki trečiojo ketvirčio vidurio (52:46). Vis dėlto Rusijos ekipa kėlinį užbaigė spurtu 10:4 bei išlygino rungtynių rezultatą (56:56).

Herkus Kumpys ir Erikas Kubilius lemiamame ketvirtyje prasižengė po penktąjį kartą, o tuo pasinaudojusi „Samara“ kėlinį laimėjo įtikinamai (26:12) bei šventė pergalę.

Klaipėdos ekipos gretose rezultatyviausiai rungtyniavo 21-erių Jonas Dumašius, pelnęs 14 taškų (5/8 dvit., 0/3 trit., 4/5 baud.), pridėjęs 7 atkovotus ir 1 perimtą kamuolį, 1 rezultatyvų perdavimų, 2 klaidas bei 14 naudingumo balų.

Naudingiausiu „Neptūnas-Akvaservis“ žaidėju tapo 17-metis Nojus Mineikis. Puolėjas per 18 minučių įmetė 13 taškų (3/3 dvit., 1/3 trit., 4/4 baud.), atkovojo 4 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, kartą suklydo bei surinko 15 naudingumo balų.

„Neptūnas-Akvaservis“: Jonas Dumašius 14 (7 atk. kam.), Nojus Mineikis 13, Herkus Kumpys 9 (7/7 baud.), Vytautas Šarakauskas (6 atk. kam., 3 per. kam.) ir Ignas Ramašauskas – po 7.