„Neptūnas-Akvaservis“ paliko „Jonavą“ be pergalių

Galingas Arūno Mikalausko dvigubas dublis padėjo iškovoti Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (2-1) komandai pergalę Nacionalinėje krepšinio lygoje (Mezon-NKL). Klaipėdiečiai namuose 83:70 nugalėjo „Jonavos“ (0-3) krepšininkus.

Ketvirtojo kėlinio pradžioje po Antano Montrimavičiaus dvitaškio svečiai priartėjo iki 66:69, tačiau tuomet klaipėdiečiai spurtavo 7:0 ir susikrovė dviženklę persvarą (76:66), kurios pakako iki mačo pabaigos.

Šeimininkus į pergalę vedė „Neptūnui“ priklausantis Mikalauskas. Puolėjas per 25 minutes pelnė 18 taškų, atkovojo 11 kamuolių ir surinko 28 naudingumo balus.

„Jonava“ čempionate ir toliau išlieka neiškovojusi pergalės. Rytoj jonaviečiai namuose priims „Palangos“ krepšininkus. „Neptūnas-Akvaservis“ svečiuose žais su Marijampolės Marijampolės Sūduva-MantingaSūduva-Mantinga“.

„Neptūnas-Akvaservis“: Arūnas Mikalauskas 18 (10 atk. kam.), Deividas Keburys 14, Deividas Anužis 12, Mindaugas Stašys 11.

„Jonava“: Martynas Pacevičius 15 (9 atk. kam.), Nnaebuka Anyaroah 13, Tomas Miškinis 9.