„Neptūnas-Akvaservis“ nugalėjo Vilniaus „Perlą“

Erikas Kubilius surinko 33 naudingumo balus, o Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (2-0) savų žiūrovų akivaizdoje 79:62 (21:14, 23:15, 18:17, 17:16) patiesė Vilniaus „Perlą“ (1-1) bei iškovojo antrąją pergalę šiame sezone.

Klaipėdiečiams pergalingoje dvikovoje puikiai pavyko uždaryti toliaušaudę svečių artileriją – pirmąjį tritaškį „Perlas“ įmetė ketvirtojo kėlinio viduryje, iki tol prametęs pirmuosius 14 tolimų metimų.

E. Kubilius per pirmąjį ketvirtį pelnė 9 taškus, o gynėjo vedami klaipėdiečiai atitolo per 7 taškų atstumą (21:14). Antrajame kėlinyje E. Kubilius pasižymėjo įspūdingu dėjimu – Tomo Gaidamavičiaus auklėtinių atotrūkis padidėjo 15 taškų (44:29).

Per pirmąją mačo dalį sunkiai sulaikomas E. Kubilius surinko 15 taškų, atkovojo 5 kamuolius bei surinko 22 naudingumo balus.

Antroje susitikimo pusėje „Neptūnas-Akvaservis“ varžovus laikė per saugų atstumą – persvara po ilgosios pertraukos nebuvo sumenkusi iki vienaženklio skaičiaus.

Vytautas Šarakauskas ketvirtojo kėlinio pradžioje pelnė dvitaškį, kuris šeimininkų pranašumą padidino iki rekordinės 20 taškų ribos (68:48).

Klaipėdiečiai varžovus pranoko pagal atkovotus kamuolius (50 prieš 36). T. Gaidamavičiaus kariauna visiškai išjungė „Perlą“ snaiperius, pataikiusius tik 1 tritaškį iš 17.

Naudingiausiai Klaipėdos ekipoje rungtyniavo E. Kubilius, pelnęs 24 taškus (8/10 dvit., 0/1 trit., 8/9 baud.), atkovojo 9 kamuolius bei surinko 33 naudingumo balus.

„Neptūnas-Akvaservis“: Erikas Kubilius 24 (9 atk. kam., 33 naud. bal.), Tadas Pažėra 13, Vytautas Šarakauskas 12 (11 atk. kam., 23 naud. bal.), Deividas Anužis ir Lukas Kreišmontas – po 8.

„Perlas“: Robertas Keliačius 13, Karolis Giedraitis 10.