Neįtikėtiną pergalę iškovoję lietuviai – Europos čempionato pusfinalyje

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) krepšinio rinktinė pateko į Europos čempionato pusfinalį. Rimanto Grigo auklėtiniai turnyro ketvirtfinalyje 82:81 (15:13, 23:19, 25:19, 19:30) palaužė Rusijos bendraamžius.

Lietuviai nuo varžovų šiek tiek atitrūko jau susitikimo pradžioje, kai Arnas Velička pelnė penkis taškus iš eilės (13:9), o po dviejų Granto Vasiliausko tritaškių antrajame kėlinyje, komandas jau skyrė 10 taškų (32:22).

Rimanto Grigo auklėtiniams niekaip nepavyko susitvarkyti su Grigorijumi Motovilovu, kuris per pirmą rungtynių dalį pelnė net 21 tašką, o jo ekipa sumažino atsilikimą – 38:32.

Dviženklę persvarą lietuviai vėl susigrąžino trečiajam kėliniui bėgant į pabaigą, kai Gytis Masiulis pataikė iš toli (57:47), o prieš lemiamą ketvirtį komandas skyrė 13-a taškų – 64:51.

Likus trims minutėms iki ketvirto kėlinio pabaigos rusai atkūrė intrigą – 71:71, o prasidėjus paskutinei minutei išsiveržė į priekį – 75:77. Arnoldas Kubloka dvitaškiu sumažino atsilikimą (77:78). Rusai padidino pranašumą iki keturių taškų, bet buvo nubausti nesportine pražanga. A.Kulboka realizavo baudų metimus, o pergalę fantastišku tritaškiu lietuviams padovanojo Arnas Velička – 82:81.

Turnyro pusfinalyje lietuviai trečiadienį susitiks su Vokietijos rinktine, kuri kitame ketvirtfinalio mače įveikė Ispanijos rinktinę – 78:74. Rungtynių pradžia 17 valandą 30 minučių.

kinchevk

kinchevk portretas
Įvartį po žaidimo tikslą. Žiūrėti komentarus. Tai aiškiai matyti iš vaizdo su lėtai naršymui. https://life.ru/t/%D1%81%D0%BF%D0%BE%D1%80%D1%82/949716/sbornaia_rossii_pokinula_ievro_propustiv_s_tsientra_ploshchadki_ot_litovtsiev_vidieo