NBA lygoje – Ž.Ilgausko ekipos pralaimėjimas

Ketvirtadienio naktį Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) nutrūko Klivlendo „Cavaliers" su Žydrūnu Ilgausku pergalių serija. „Cavaliers" svečiuose 89:96 (24:16; 25:22; 19:28; 21:30) turėjo pripažinti Detroito „Pistons" komandos pranašumą, rašo Basketnews.lt.

Iki ketvirtojo kėlinio pabaigos likus žaisti 8 minutes, rezultatas vis dar buvo lygus. Visgi „Pistons" ekipa atkarpą laimėjo rezultatu 11:2 ir taip nebeleido „Cavaliers" priartėti.

Ž.Ilgauskas šiose rungtynėse per 28 minutes pelnė 13 taškų (5/9 dvitaškių, 1/2 tritaškių, 2/2 baudų), atkovojo 6 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą, blokavo 2 metimus ir kartą prasižengė.

„Cavaliers": LeBronas Jamesas 25, Maurice‘as Williamsas 25, Žydrūnas Ilgauskas 13, Delonte‘as Westas 11.

„Pistons": Allenas Iversonas 23, Rasheedas Wallace‘as 21 (15 atk. kam.), Richardas Hamiltonas 15, Tayshaunas Prince‘as 9,  Rodney Stuckey 9.

Šiame straipsnyje: krepšinisNBAIlgauskasCavaliers