Naująjį sezoną - naujas pavadinimas ir didelės ambicijos

Vilniaus miesto moterų krepšinio komanda „Kibirkštis“ nuo naujojo sezono pradžios turės ir naują pavadinimą. Sostinės ekipa vadinsis „Kibirkštis-Viči-IKI“.

Vilniaus miesto meras Artūras Zuokas, „Vičiūnų“ įmonių grupės valdybos pirmininkas Visvaldas Matijošaitis ir „Kibirkšties“ komandos vadovas Rosvaldas Gorbačiovas sostinės savivaldybėje pasirašė bendradarbiavimo sutartį.

Lietuviškas „VIČI“ prekės ženklas tapo „Kibirkšties“ moterų krepšinio komandos generaliniu rėmėju. Vilniaus komanda šį sezoną vienintelė Lietuvoje dalyvaus tarptautiniuose turnyruose ir gins šalies garbę Europos taurėje (EuroCup Women) bei Baltijos moterų krepšinio lygoje (BWBL).

„Džiaugiuosi, galėdamas kartu su Vilniaus miesto savivaldybe ir kitais rėmėjais suburti lietuvišką moterų komandą, kuri sieks sėkmingai kautis tarptautiniuose turnyruose. Tikiuosi, kad mūsų įmonių grupės parama leis ir toliau vystyti moterų krepšinį Lietuvoje ir garsinti Lietuvos vardą už jos ribų“, - sakė „Vičiūnų“ įmonių grupės vadovas V. Matijošaitis.

„Prieš pirmąjį mūsų komandos sezoną sakiau, kad po metų mes jau norime debiutuoti ir Europos taurėje, - teigė “Kibirkšties-Viči-IKI„ vadovas R. Gorbačiovas. - Vilniaus miestas mums leido grąžinti sostinei moterųkrepšinį, o naujų rėmėjų prisijungimas leido šiai svajonei tapti realybe. Sieksime sėkmingai grumtis ne tik nacionaliniame čempionate, tačiau ir Europos taurės varžybose. Smagu, kad atsiranda entuziastų, kuriems rūpi Lietuvos moterų krepšinis ir jo vystymas“.

„Vilniaus miesto moterų krepšinio komandai linkime sėkmingo sezono, -teigė miesto meras A. Zuokas. - Šį sezoną visi jus stebės itin atidžiai, nes nebebūsite nauja komanda, dabar jūs Lietuvos vicečempionės ir kartelėužkelta labai aukštai. Žinoma, norime sėkmingo pasirodymo ir tarptautinėse arenose. Tam reikia tiek miesto, tiek krepšinio sirgalių paramos. Tik visi kartu galime sugrąžinti moterų krepšiniui šlovę“.

„Vičiūnų“ grupė pastaraisiais metais skiria daug dėmesio krepšiniui. Grupės dėka prieš du metus pavyko išsaugoti klubinę moterų komandą Kauno „VIČI-Aistės“, kuri praėjusiame sezone iškovojo ne vieną puikią pergalęprieš garsias užsienio komandas ir suteikė nepaprastai daug optimizmo dėl moterų krepšinio ateities. Tačiau šiemet Kauno miesto savivaldybė neištesėjo pažado ir nesuteikė papildomos paramos „Viči-Aistėms“.

„Šioje situacijoje belieka džiaugtis, kad geriausios ir perspektyviausios “Viči-Aistės„ krepšininkės ir trenerio asistentė geriausia visų laikųLietuvos krepšininkė Jurgita Štreimikytė-Virbickienė rado vietą Vilniaus krepšinio komandoje“, - sako V. Matijošaitis.

„Šį sezoną sau keliame aukščiausius tikslus, - tikina “Kibirkšties-Viči-IKI„ trenerė J. Štreimikytė-Virbickienė. - Norime ne tik debiutuoti Europos taurės varžybose ir sužaisti šešerias rungtynes, bet norime pasiekti kitą etapą ir keliauti kuo toliau. Manau, mes galime tai padaryti“.

„Vičiūnų“ grupės valdybos pirmininkas V. Matijošaitis pažymėjo, kad krepšinis jo vadovaujamai kompanijai padeda plačiau praverti užsienio rinkųduris. Todėl tikimasi, kad „Viči“ kartu su moterų krepšiniu ir toliau energingai keliaus per Europą.

„Krepšinis geriausiai reprezentuoja Lietuvą, yra tarsi Lietuvos vizitinėkortelė. Manau, bet kuriai Lietuvos kompanijai tai yra geriausia proga pristatyti save užsienio rinkoms. Taip pat, svarbu sukurti ir išlaikyti naujoje komandoje gerą atmosferą, leidžiančią siekti pačių aukščiausiųsportinių rezultatų. To ir linkime “Kibirkštis-Viči-IKI„ komandai“, - su dideliu optimizmu kalbėjo V. Matijošaitis.

Prie „Kibirkšties-Viči-IKI“ rėmėjų prisijungė ir UAB „Birštono mineraliniai vandenys“. Nuo šiol oficialus komandos vanduo bus „Akvilė“.

„Kibirkšties-Viči-IKI“ komanda pasiruošimą sezonui dabar tęs Vilniuje, o kitą savaitę Druskininkuose ir Varėnoje dalyvaus keturių komandų turnyre, kur varžysis su Kursko „Dinamo“, Ivanovo „Energija“ ir Orenburgo „Nadiežda“ (visos Rusija) komandomis. Lietuvos moterų krepšinio lygos startas numatomas antrąjį spalio savaitgalį.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Klausk
  specialisto
 • Diskusijos
 • Orai
 • TV
  programa
 • Pažintys
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Naujienlaiskis
 • RSS
 • Facebook
 • Twitter

Galerijos

Daugiau straipsnių