M.Janišiaus vedamas, „Alytus“ sutriuškino Estijos ekipą

Antrąją pergalę SEB Baltijos krepšinio lygos (BBL) "Iššūkio" taurės turnyro A grupėje iškovojo "Alytaus" krepšininkai. Dvigubą dublį surinkusio Mariaus Janišiaus vedini, alytiškiai trečiadienį namuose 111:82 (25:19, 29:18, 35:24, 22:21) sutriuškino Talino "Tallinna Kalev" ekipą, rašo Krepsinis.net.

Alytaus krepšininkai nuo pat pradžių išsiveržė į priekį ir jau pirmojo kėlinio viduryje, po Sauliaus Kazevičiaus tolimo metimo, įgijo dviženklį pranašumą - 21:10. Nors ketvirčio pabaigoje svečiai šiek tiek priartėjo (25:19), antrajame kėlinyje alytiškiai gerokai padidino persvarą ir, įpusėjus mačui, "Alytus" pirmavo 54:37.

Antroje susitikimo pusėje skirtumas dar labiau padidėjo ir "Alytus" sutriuškino varžovus rezultatu 111:82.

"Alytus": M.Janišius 31 (dvitaškiai 15/17, 11 atk. kam.), Ž.Urbonas (baudos 11/12) ir A.Aleksandrovas - po 17, N.Varnelis 14, M.Jaruševičius 8.

"Tallinna Kalev": P.Butoracas 24 (dvitaškiai 9/13, 11 atk. kam.), J.Gray'us 12, E.Kivinukkas 10, G.Dorbekas 9.

Šiame straipsnyje: krepšinisAlytusSEB BBL