„Maccabi“ krepšininkai svečiuose po pratęsimo patiesė „Emporio Armani“ ekipą

Trečiadienį pirmosiose 2013-2014 metų sezono ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro ketvirtfinalio serijos iki trijų pergalių rungtynėse Tel Avivo "Maccabi Electra" (Izraelis) klubas svečiuose po pratęsimo 101:99 (19:23, 23:24, 16:23, 29:17, 14:12) įveikė Milano "EA7 Emporio Armani" (Italija) krepšininkus.

26 taškus nugalėtojams pelnė Ricky Hickmanas, po 17 - Tyrese'as Rice'as ir Sofoklis Schortsanitis, 11 - Joe Inglesas.

Šeimininkų gretose sėkmingiausiai žaidė Keithas Langfordas (18 tšk.), Samardo Samuelsas (17 tšk.), Curtis Jerrelsas (15 tšk.) ir Ganis Lawalis (14 taškų).

Milano komanda galėjo laimėti šias rungtynes, tačiau likus 0,7 sekundės iki ketvirtojo kėlinio pabaigos, K.Langfordas pataikė tik pirmą baudos metimą iš dviejų ir rezultatas tapo lygus 97:97.

Antrąsias serijos rungtynes komandos penktadienį vėl žais Milane.