M. Stašio taiklūs metimai lėmė klaipėdiečių pergalę prieš „Perlą“

Vienintelėse Nacionalinės krepšinio lygos (Mezon-NKL) rungtynėse namuose rungtyniavęs Klaipėdos „Neptūnas-Akvaservis“ (14-7) po itin atkaklios kovos 72:70 (18:14, 19:24, 19:15, 16:17) palaužė Vilniaus „Perlo“ (7-13) ekipą, kuriai tai buvo trečioji nesėkmė paeiliui.

Rungtynių atomazga vyko ketvirtojo kėlinio pabaigoje, kuriame, iki ketvirčio pabaigos likus kiek mažiau nei dviems minutėms, „Perlas“ dar buvo priekyje 66:64, tačiau kitos atakos metu Mantas Šerkšnas smeigė tritaškį ir išvedė šeimininkus į priekį (67:66).

Margiris Normantas realizavo vieną baudos metimą iš dviejų ir rezultatas tapo lygus (67:67). Vis tik iki susitikimo pabaigos likus 30 sekundžių, iš toli pataikė Mindaugas Stašys ir „Neptūnas-Akvaservis“ išsiveržė į priekį 70:67. Kitoje atakoje M. Normanto tolimas metimas tikslo nepasiekė, o tas pats M. Stašys realizavo abu baudos metimus ir rezultatas tapo 72:67.

Kai jau atrodė, jog šiame susitikime viskas aišku, intrigą sugrąžino Deivydas Sirvydis ir likus 5 sekundėms, svečių deficitas siekė 2 taškus (70:72). Vis tik, „Perlo“ krepšininkai po klaipėdiečių minutės pertraukėlės nebespėjo prasižengti ir ištiksėjęs rungtynių laikas lėmė „Neptūno-Akvaservio“ pergalę.

„Neptūnas-Akvaservis“: Valdas Vasylius ir Arūnas Mikalauskas po 13, Deividas Anužis 12, Mindaugas Stašys 11 (2/8 metimai).

„Perlas“: Margiris Normantas 18 (5/6 dvit., 27 naud. bal.), Deivydas Sirvydis 17 (6/15 meimų), Domantas Vilys 8.