M. Schilleris – pagrindinis kandidatas perimti Vokietijos klubo vairą

Spalio 7-ąją iš Kauno „Žalgirio“ atleistas Martinas Schilleris 2022 metus pradėjo būdamas be darbo, tačiau panašu, jog ši padėtis gali greitai pasikeisti.

Vokietijos žurnalistas Robertas Heuselis skelbia, jog būtent austras yra pagrindinis kandidatas perimti Oldenburgo „EWE Baskets“ vairą. Pranešama, jog abi pusės jau buvo susisiekusios.

Neseniai Oldenburgo ekipa dėl prastų rezultatų atleido vyr. trenerį Mladeną Drijenčičių, o vietoje jo laikinai pastatė asistentą Aleną Abazą.

„EWE Baskets“ Vokietijos čempionate per 13 rungtynių laimėjo vos dukart, o FIBA Čempionų lygoje H grupėje varžėsi su Vilniaus „Rytu“, tačiau iškovojo vos vieną pergalę ir liko paskutiniai.

Tuo metu Schilleris buvo atleistas po 0-2 starto Eurolygoje.

Sausio 3-ąją spaudos konferencijoje „Žalgirio“ direktorius Paulius Motiejūnas užsiminė, jog klubas nerado susitarimo su Schilleriu ir kontraktas vis dar galioja.