M. Kuzminskas išgelbėjo „Olimpia“ ekipą

Italijos krepšinio čempionate Milano „Olimpia“ su trimis lietuviais 82:80 (23:21, 25:18, 21:25, 13:16) nugalėjo Kremonos „Vanoli“ ekipą.

Ilgą laiką pirmavęs Milano klubas rungtynių pabaigoje prarado iniciatyvą. Kremonos krepšininkai spurtavo 11:0 ir išlygino rezultatą 80:80. Pergalingą dėjimą su sirena atliko Mindaugas Kuzminskas.

Startiniame penkete žaidęs lietuvis jau per pirmas tris minutes pelnė 7 taškus ir buvo rezultatyviausias komandoje. Iš viso per 28 minutes M.Kuzminskas pelnė 19 taškų (7/9 dvitašk., 0/3 tritašk., 5/5 baud.), atkovojo 9 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus ir du kartus prasižengė.

Artūras Gudaitis per 4 minutes taškų nepelnė, tik du kartus prasižengė.

Mantas Kalnietis dėl legionierių limito šį sezoną nėra registruojamas Italijos lygos rungtynėms.

Dvyliktą pergalę iškovojęs Milano klubas Italijos lygoje užima trečiąją vietą.

„Olimpia“: M.Kuzminskas 19, A.M'baye 11, V.Micovas 10.

„Vanoli“: K.Martinas 20, M.Ruzzieris ir L.Milbourne'as po 10.