M. Kalniečio klubas nepateko į Europos taurės turnyro pusfinalį

Trečiadienį atsakomąsias antrojo pagal pajėgumą Senajame žemyne Europos taurės (Eurocup) vyrų krepšinio turnyro ketvirtfinalio rungtynes Manto Kalniečio atstovaujamas Milano „EA7 Emporio Armani“ (Italija) klubas namuose 79:92 (19:24, 24:24, 11:21, 25:23) antrąsyk pralaimėjo Trento „Dolomiti Energia“ (Italija) krepšininkams ir nepateko į pusfinalį.

Pirmąjį susitikimą svečiuose Milano komanda pralaimėjo 73:83 (19:21, 22:24, 12:21, 20:17).

Lietuvis pralaimėjusiems trečiadienį pelnė 10 taškų, atkovojo 3 ir perėmė 1 kamuolį, atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir po kartą suklydo bei prasižengė. Per 26 su puse žaidimo minutės (26:19) M. Kalnietis pataikė 2 tritaškius iš 4, 1 dvitaškį iš 3 bei abu baudų metimus.

14 taškų į nugalėtojų krepšį įmetė Krunoslavas Simonas, 13 – Milanas Mačvanas, 12 – Jamelis McLeanas, 11 – Rakimas Sandersas.

20 taškų prie pergalės prisidėjo Dominique'as Suttonas, 17 – Davide'as Pascolo, po 13 – Trentas Lockettas bei Julianas Wrightas.

Pusfinalyje Trento „Dolomiti Energia“ komanda žais su Strasbūro SIG (Prancūzija) krepšininkais, kurie po pergalės išvykoje 94:85 pirmojoje dvikovoje, atsakomąjį susitikimą savo aikštėje su Žemutinio Naugardo „Nižnij Novgorod“ (Rusija) klubu po dviejų pratęsimų baigė lygiosiomis 91:91 (16:24, 16:21, 18:19, 15:10, 12:12, 14:5).

Anksčiau vietą turnyro pusfinalyje užsitikrino Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) krepšininkai, ketvirtfinalyje du kartus – 99:89 ir 72:59 – nugalėję Miuncheno „Bayern“ (Vokietija) ekipą.