M. Gecevičius surengė karjeros pasirodymą ACB lygoje

Ispanijoje savo karjeros renesansą išgyvenantis Martynas Gecevičius surengė fenomenalų pasirodymą ACB pirmenybėse, tačiau jo atstovaujamai komandai to nepakako.

Lietuvio vedamas Saragosos „Tecnyconta“ (1-2) klubas išvykoje po atkaklios kovos 84:87 (23:13, 17:29, 19:21, 25:24) nusileido Sevilijos „Real Betis“ (1-2) ekipai.

Gecevičius per 31 minutę pelnė net 31 tašką (1/2 dvitaškiai, 8/11 tritaškiai, 5/5 baudos), atkovojo 3 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus bei surinko 31 naudingumo balą.

Iki susitikimo pabaigos likus 3 minutėms Gecevičius išlygino rezultatą 76:76, tačiau tuomet šeimininkai pradėjo dėti pergalei pamatus. Jie spurtavo 5:0 ir atitrūko 81:76.

Likus žaisti minutę „Real Betis“ jau buvo nepavejami – 86:78. Visgi tuomet aštuntąjį savo tritaškį pataikęs Gecevičius užvedė savo bendraklubius kovoti iki galo, todėl nuskambėjus finalinei sireinai ekipas skyrė tik 3 taškai.

„Real Betis“: Luka Žoričius 21, Vojdanas Stojanovskis ir Kenny Cherry po 18, Trentas Lockettas 11.

„Tecnyconta“: Martynas Gecevičius 31, Isaacas Fotu 16 (8 atk. kam.), Robertas Benzingas 11.