M. Gasolio tritaškis paskandino NBA lyderius

Marcas Gasolis ir vėl pasižymėjo šaltais nervais. Prieš 8 dienas įmetęs pergalingą paskutinės sekundės metimą prieš Denverio „Nuggets“, šį kartą ispanas nuskriaudė „Clippers“ ekipą.

Memfio „Grizzlies“ (6-5) po dramatiškos kovos išvykoje 111:107 (26:28, 35:18, 22:30, 28:31) įveikė lygoje lyderiaujančius Los Andželo „Clippers“ (10-2) krepšininkus.

Į rungtynes Doco Riverso auklėtiniai atvyko varžovus triuškindami vidutiniu16,6 taško skirtumu, tai yra ketvirtas geriausias rezultatas lygos istorijoje.

Puikiai sužaidę antrąjį kėlinį, kurį laimėjo 17 taškų skirtumu, „Grizzlies“ į didžiąją pertrauką išėjo turėdami 15 taškų pranašumą (61:46).

Per trečiąjį ketvirtį „Clippers“ deficitą sumažino iki 7 taškų (76:83), o lemiamą kėlinį pradėję atkarpa 5:0 skirtumą ištirpdė iki minimalaus skirtumo (82:83).

Šiame kėlinyje pirmaujanti komanda keitėsi keletą kartų. Likus minutei iki rungtynių pabaigos rezultatas buvo lygus 105:105, bet tada „Clippers“ lyderis Chrisas Paulas ėmėsi iniciatyvos ir dvitaškiu metimu išvedė komandą į priekį 107:105.

Visgi svarbiausias rungtynių metimas priklausė M. Gasoliui, kuris likus 14 sekundžių iki rungtynių pabaigos pataikė tritaškį iš aikštės krašto persverdamas rezultatą Memfio naudai 109:107.

Paskutinę ataką savo rankose turėję „Clippers“ sėkmingai užpulti nesugebėjo ir patyrė antrąjį pralaimėjimą šį sezoną.

„Clippers“: J.J. Redickas 29 (7/12 trit.), Blake‘as Griffinas 25 (8 atk. kam.), Jamalas Crawfordas 15, Chrisas Paulas 9 (5 per. kam.), DeAndre Jordanas 8 (14 atk. kam.).

„Grizzlies“: Mike‘as Conley 30 (7/9 trit., 5 atk. kam., 8 rez. perd.), M. Gasolis 26 (4/5 trit., 6 atk. kam., 6 rez. perd.), Zachas Randolphas 18, Vince'as Carteris 12, Jamesas Ennisas 10.