Lygos čempionai vejasi konkurentus

Lietuvos studentų krepšinio lygos (LSKL) čempionai VDU krepšininkai neketina lengvai atiduoti reguliariojo sezono nugalėtojų titulo. Arūno Juknevičiaus treniruojama komanda pastarajame ture 110:81 nukovė praėjusio sezono atradimu tapusią Kauno kolegijos (KK) ekipą, taip išlaikydami šansus pakilti į pirmąją poziciją „Vakarų“ divizione.

Kėdainių „Nevėžio“ krepšininkų Regimanto Minioto ir Arno Labučio vedami Vytauto Didžiojo universiteto krepšininkai reikalus sutvarkė dar iki pertraukos, kai atsiplėšė 17 taškų skirtumu. Jų oponentai buvo bejėgiai ir trečiajame kėlinyje, kuriame smigo į dar gilesnę duobę 18:35. Ir tik Lietuvos krepšinio lygos (LKL) žaidėjų vedamiems favoritams atsipalaidavus sugebėjo kiek sušvelninti skirtumą.

Nugalėtojams R.Miniotas ir A.Labutis surinko po 26 taškus bei 37 naudingumo balus. NKL žaidėjai Lukas Grabauskas ir Grantas Vasiliauskas – pridėjo atitinkamai 15 ir 12 taškų, Simonas Kriaučiūnas – 11.

Pralaimėjusiems 27 taškus pelnė Mantas Košelis, Justas Sakalauskas - 13, Nojus Verbickas – 11, Rytis Sasnauskas – 1.

Po krepšiais dominavęs VDU kolektyvas iškovojo 7 pergalę bei turi du pralaimėjimus. Kauniečiams, norint sugrįžti į pirmąją poziciją, reikia paskutiniame ture įveikti lyderę Lietuvos sporto universiteto (LSU) komandą. Tiesa, paprastos pergalės neužteks, nes VDU turi laimėti didesniu nei 11 taškų skirtumu. Mat pirmajame rate VDU itin rezultatyviose rungtynėse pralaimėjo LSU komandai 109:120.

Tuo tarpu LSU krepšininkai apsukų nemažina. Jie savo aikštėje 102:90 pranoko Kauno technologijos universiteto (KTU) studentus, nors antrąjį kėlinį pralaimėjo akivaizdžiai 20:31. Tai buvo jau šeštoji iš eilės LSU pergalė. Nugalėtojams Kėdainių „Nevėžio“ ekipos gynėjas Martynas Varnas pelnė 22 taškus, „Šiauliams“ priklausantis Šarūnas Beniušis įmetė 17 taškų, Gvidas Galinauskas – 14, kitas „Šiaulių“ gynėjas Kristupas Žemaitis – 12 taškų bei 7 rezultatyvūs perdavimai.

KTU ekipai tradiciškai daugiausia įmetė gynėjas Matas Ragauskas, pelnęs 23 taškus. Jis atkovojo ir 7 kamuolius bei atliko 9 rezultatyvius perdavimus. Julius Kigas įmetė tašku mažiau.

KTU su 2 pergalėmis ir 7 pralaimėjimais turi tik miglotas viltis patekti į atkrintamąsias varžybas.

Šiame straipsnyje: LSKLStudentų krepšinis