L.Woodsas - naudingiausių Eurolygos žaidėjų sąraše

Naudingiausiu penktosios savaitės Eurolygos žaidėju tapo Badalonos "DKV Joventut" ekipos vidurio puolėjas Eduaro Hernandezas-Sonseca. 25 metų 212 cm ūgio ispanas rungtynėse prieš Vitorijos "Tau Ceramica" ekipą surinko 38 naudingumo balus, praneša Krepsinis.net.

24 minutes aikštelėje praleidęs aukštaūgis pelnė 24 (dvitaškiai 6/8, tritaškiai 0/2, baudos 12/12) taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, perėmė 2 kamuolius, išprovokavo 8 varžovų pražangas ir 3 sykius pažeidė taisykles. Vidurio puolėjo vedina Badalonos komanda įveikė varžovus rezultatu 105:100.

Antroji vieta atiteko 32 naudingumo balus surinkusiam Kauno "Žalgirio" vidurio puolėjui Lorenui Woodsui. Amerikietis į Barselonos "Regal Barcelona" krepšį per 28 minutes įmetė 18 (dvitaškiai 5/8, baudos 8/8) taškų, atkovojo 8 ir perėmė 3 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo 3 metimus, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir 2 sykius prasižengė.

Nepaisant puikaus vidurio puolėjo žaidimo, "Žalgiris" namuose nusileido varžovams rezultatu 60:75 ir patyrė jau penktąją nesėkmę iš eilės.

Trečiąją-ketvirtąją vietas pasidalijo du Pirėjo "Olympiacos" krepšininkai - Lynnas Greeras ir Yotamas Halperinas. Abu šie žaidėjai surinko po 29 naudingumo balus ir daugiausiai prisidėjo prie Graikijos vicečempionų pergalės svečiuose prieš Le Mano "Sarthe Basket" ekipą.

Po 27 naudingumo balus surinko Charlesas Smithas iš Stambulo "Efes Pilsen", Mirsadas Turkčanas iš Stambulo "Fenerbahce-Ulker" bei Andre Hutsonas iš Romos "Lottomatica" ekipos.

Šiame straipsnyje: krepšinisWoodsas