LMKL lyderės uteniškės autsaideres sutriuškino 24 taškų skirtumu

Dvidešimt ketvirtą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) XXV turo rungtynėse iškovojo aštuonių komandų turnyro lyderė Utenos "Utena", ketvirtadienį namuose 94:70 (25:18, 20:18, 23:16, 26:18) sutriuškinusi pergalės džiaugsmo šiame sezone dar nepatyrusias autsaideres Šiaulių "Šiauliai-Universiteto" (0 pergalių ir 25 pralaimėjimai) krepšininkes.

16 taškų nugalėtojoms pelnė Martyna Petrėnaitė, 15 - Hollie Mershon, 14 - Monika Aleksaitė, 11 - Eglė Tarasevičiūtė, po 10 - Kristina Alminaitė ir Eglė Šikšniūtė , 9 - Greta Šniokaitė.

Viešnių gretose sėkmingiausiai rungtyniavo Viktorija Juodeikytė, Urtė Bukauskaitė bei Karolina Žvikaitė (po 12 tšk.) ir Silvija Kuodienė (9 taškai).

Pasak pranešimo, sekmadienį Lietuvos krepšinio federacijos (LKF) taurę laimėjusios "Utenos" gretose nežaidė lyderės - Sandra Linkevičienė ir Eglė Šulčiūtė.

"Utenos" komandai nuo varžovių atsiplėšti pavyko kėliniui perkopus į antrąją dalį, kai atkarpa 8:2 leido truktelėti į priekį - 23:16. Skirtumas išliko nepakitęs ir po pirmųjų dešimties žaidimo minučių - 25:18.

Antrajame ketvirtyje šeimininkės įgijo dviženklį pranašumą (41:29), bet "Šiauliai-Universitetas" nenorėjo paleisti lengvai varžovių į priekį, todėl sumažino deficitą, kuris įpusėjus mačui siekė 9 taškus - 36:45.

Po pertraukos "Utena" kontroliavo situaciją ir vėl susigrąžino dviženklį pranašumą, kuris po trijų kėlinių buvo 16 taškų - 68:52. Paskutinės dešimt žaidimo minučių tebuvo formalumas.