LMKL: „Hoptrans-Sirenos“ paskutinę akimirką nusileido „Sūduvai“

Marijampolės „Sūduva“ (22/2) reguliarųjį Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) sezoną baigė pergale, kuomet svečiuose 78:77 (23:23, 14:19, 22:15, 19:20) paskutinėmis sekundėmis palaužė Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (14/10), rašo portalas lmkl.lt.

Nors rungtynes spurtu 15:8 pradėjo marijampolietės, netrukus „Hoptrans-Sirenos“ į tai atsakė atkarpa 9:2 ir rezultatą išlygino – 17:17. Per likusį kėlinio laiką kova vyko taškas į tašką, o prieš antrąjį ketvirtį rezultatas ir vėl buvo lygus – 23:23.

Antrajame kėlinyje į priekį šovė „Hoptrans-Sirenos“, kurios po Gabrielės Gutkauskaitės taškų susikrovė 8 taškų pranašumą – 34:26. „Sūduvą“ į priekį vedė Laura Svarytė, po kurios tikslių baudų metimų marijampoliečių deficitas sumažėjo iki 2 taškų – 35:37. Tačiau kėlinio pabaiga buvo sėkmingesnė šeimininkėms, kurios prieš antrąją mačo dalį turėtą pranašumą dar kiek padidino – 42:37.

Po ilgosios pertraukos garliaviškės ir toliau pirmavo (50:41), bet įpusėjus kėliniui viešnios ėmė artėti – 46:52. Likus žaisti 3 minutes iki kėlinio pabaigos, rezultatas tapo lygus – 53:53. Nors „Sūduva“ po ilgos pertraukos rezultatą buvo persvėrusi (57:55), bet Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė ir vėl atstatė lygybė – 57:57. Prieš lemiamą ketvirtį priekyje buvo marijampolietės – 59:57.

Lemiamame ketvirtyje Marijampolės klubas spurtavo 11:5 ir pabėgo į priekį – 70:62. Tačiau „Hoptrans-Sirenos“ atsakė atkarpa 5:0 ir sumažino deficitą iki 3 taškų – 67:70. Aikštelėje ir toliau virė atkakli kova, o likus žaisti kiek mažiau nei 2 minutes, šeimininkės rezultatą persvėrė – 73:72. Likus žaisti 14 sekundžių, taško persvara priklausė garliaviškėms (77:76), tačiau dvitaškį pelnė Ieva Šimkutė ir išplėšė pergalę „Sūduvai“ – 78:77.

„Hoptrans-Sirenos“: Gabrielė Gutkauskaitė 20, Rasa Žemantauskaitė-Matlašaitienė 15, Rasa Knyzaitė 10.

„Sūduva“: Laura Svarytė 31 (13 atk. kam.), Ieva Šimkutė 19 (11 atk. kam.), Arina Bilotserkivska 11.