LMKL čempionės neturėjo problemų su „Fortūna“

Užtikrintą pergalę Lietuvos moterų krepšinio lygoje (LMKL) pasiekė titulą ginančios Kauno rajono „Hoptrans-Sirenos“ (11/9), kurios savoje arenoje 83:53 (17:17, 21:10, 19:9, 26:17) įveikė Klaipėdos „Fortūnos“ (11/9) krepšininkes, rašo portalas lmkl.lt.

Per pirmąsias 10 žaidimo minučių vyko kova taškas į tašką ir nė vienai komandai nepavyko įgyti pranašumo – 17:17 pasibaigus pirmajam kėliniui. Antrajame ketvirtyje jau „Hoptrans-Sirenos“ įjungė aukštesnę pavarą ir po atkarpos 9:0 pirmą kartą įgijo dviženklę persvarą – 28:18. Įpusėjus dvikovai šeimininkės toliau kontroliavo situaciją – 38:27.

Po didžiosios pertraukos šeimininkės laikė žaidimo vadžias savo rankose ir po truputį toldamos peržengė 20 taškų žymą – 57:36. Per paskutines 10 minučių „Fortūna“ ne tik kad nesugebėjo sumažinti deficitą, bet jis dar labiau išaugo ir finalinė sirena paskelbė užtikrintą „Hoptrans-Sirenų“ pergalę – 83:53.

„Hoptrans-Sirenos“: Akvilė Baronėnaitė 16, Gabrielė Gutkauskaitė (7 atk. kam.) ir Jacinda Marie Mayers-Sanders (10 at. Kam.) po 12, Dalia Belickaitė 10 (6 atk. kam.).

„Fortūna“: Justina Matuzonytė 19 (8 atk. kam.), Agnė Černecytė 16 (7 atk. kam., 5 rez. perd.), Roberta Mizgerytė 9,