L.Kleiza pasirodė nekaip, tačiau „Nuggets“ nugalėjo

Denverio „Nuggets" ekipa, kurioje rungtyniauja Linas Kleiza, Nacionalinėje krepšinio asociacijoje (NBA) iškovojo svarbią pergalę. „Nuggets" svečiuose 88:80 (18:24; 24:22; 29:16; 17:18) palaužė Šarlotės „Bobcats" krepšininkus, rašo BasketNews.lt.

Rungtynes sėkmingiau pradėjo šeimininkai, tačiau mačo eigoje vis labiau ryškėjo „Nuggets" ekipos pranašumas, kol galiausiai 4 kėlinyje Denverio krepšininkai susikrovė 11 taškų pranašumą.

Dviženkle persvara jie džiaugėsi neilgai, „Bobcats" žaibiškai sumažino pranašumą iki 2 taškų 75:73, tačiau Chauncey Billupsas sustygavo ekipos žaidimą, o sėkmės iš rankų „Nuggets" neišleido.

Vietoje traumuoto Kenyono Martino starto penkete rungtynes pradėjęs L.Kleiza, per 35 minutes pelnė 5 taškus (2/4 dvitaškių, 0/3 tritaškių, 1/3 baudų), atkovojo 8 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, blokavo 1 metimą, tačiau 3 kartus prasižengė bei 1 kartą suklydo.

„Nuggets": Carmelo Anthony 25, Chauncey Billupsas 16, Renaldo Balkmanas 15, Nene 12 (8 atk. kam.), Anthony Carteris 10.

„Bobcats": Jasonas Richardsonas 23, Adamas Morrisonas 16, Geraldas Wallace‘as 13, Raymondas Feltonas 9.

Šiame straipsnyje: krepšinisKleizaNuggets