LKL: „Šiauliai“ palaužė „Pieno žvaigždes“

Penktąją pergalę LKL čempionate iškovojo Šiaulių „Šiauliai“.

Vienas rezultatyviausių sezono rungtynių sužaidę šiauliečiai savo žiūrovų akivaizdoje 98:87 (27:21, 23:28, 24:16, 24:22) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždžių“ klubą.

Galingas startas. Aikštės šeimininkai tiesiog fantastiškai pradėjo rungtynes – pirmajame kėlinyje šiauliečiai surengė spurtą 16:0 ir pirmavo (20:4).

Priartėjo. Ketvirčio pabaigą sėkmingiau sužaidusios „Pieno žvaigždės“ sumažino atsilikimą vos iki 6 taškų – 27:21.

Lygu. Į duobę patekę „Šiauliai“ antrajame kėlinyje išbarstė visą turėtą pranašumą, o po Evaldo Žabo tritaškio rezultatas tapo lygus (41:41).

Minimali persvara. Likusioje antrojo ketvirčio dalyje „Pieno žvaigždėms“ nepavyko visiškai perlaužti mačo eigos, o prieš ilgąją pertrauką minimalią persvarą turėjo „Šiauliai“ – 50:49.

Sugrįžo. Po ilgosios pertraukos šiauliečiai vėl perėmė rungtynių vadžias – susigrąžino dviženklį pranašumą (67:57), o prieš lemiamą ketvirtį pirmavo – 74:65.

Penktoji pergalė. Ketvirtajame kėlinyje „Šiauliai“ atsilaikė prieš visus varžovų spurtus ir šventė penktąją pergalę šiame „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate – 98:87.

„Šiauliai“: Tomas Lekūnas (9 atk. kam.) 23 tšk., Donatas Sabeckis (8/8 dvit.) 19 tšk., Lukas Aukštikalnis 17 tšk., Vladislavas Koreniukas 12 tšk., Arvydas Čepulis 10 tšk.

„Pieno žvaigždės“: Evaldas Žabas 21 tšk., Egidijus Dimša 20 tšk., Derrickas Low ir Karolis Babkauskas po 12 tšk.