LKL: „Neptūnas“ išplėšė tryliktąją pergalę

Tryliktąją pergalę „Tete-a-Tete Casino LKL“ čempionate iškovojo Klaipėdos „Neptūno“ krepšininkai. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai namuose 59:54 (16:7, 21:14, 8:22, 14:11) įveikė Pasvalio „Pieno žvaigždes“.

Antrajame kėlinyje „Neptūno“ pranašumas siekė 21 tašką (30:9), tačiau po pertraukos „Pieno žvaigždės“ surengė spurtą 20:2 (42:41).

Ketvirtajame kėlinyje rezultatas pirmą kartą nuo rungtynių pradžios tapo lygus (45:45), o po penkių iš eilės Osvaldo Olisevičiaus taškų „Pieno žvaigždės“, likus 3 minutėms, įgijo penkių taškų pranašumą (47:52).

Tiesa, Danielio Ewingo ir Vytauto Šarakausko tritaškiai grąžino iniciatyvą į „Neptūno“ rankas (55:52). Trapią persvarą klaipėdiečiai išlaikė iki rungtynių pabaigos.

„Neptūnas“: Danielis Ewingas 12, Jerai Grantas 11 (9 atk. kam.), Arvydas Šikšnius 8, Mindaugas Girdžiūnas, Christopheris Loftonas ir Vytautas Šarakauskas po 7.

„Pieno žvaigždės“: Steponas Babrauskas ir Osvaldas Olisevičius po 17, Andrejus Agafonovas 8.