Lietuvos U-18 krepšinio rinktinė įveikė Turkijos ekipą

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) krepšinio rinktinė tęsia pasiruošimą Europos čempionatui. Rimanto Grigo auklėtiniai pirmadienį Samsune sužaidė draugiškas rungtynes su turnyro šeimininke, Turkijos ekipa. Lietuviai pirmavo beveik visas rungtynes ir iškovojo užtikrintą pergalę 86:70 (21:24, 29:8, 15:23, 21:15).

Lietuviai nutolo įpusėjus antrajam kėliniui, kai Arnas Velička bei Lukas Uleckas pataikė po tritaškį ir dėjimu krepšį sudrebo Einaras Tubutis – 30:44. Po dviejų kėlinių komandas skyrė 18 taškų – 32:50.

Po didžiosios pertraukos aikštelės šeimininkai surengė spurtą ir šiek tiek sumažino atsilikimą – 55:65, tačiau Rimanto Grigo auklėtiniai atstatė turėtą pranašumą ir iškovojo pergalę 86:70.

Rezultatyviausiai lietuvių gretose rungtyniavo Gytis Masiulis ir Arnoldas Kulboka (7 atk. kam.), pelnę po 17 taškų. 11 taškų įmetė Einaras Tubutis, 10 pridėjo Tadas Sedekerskis (8 atk. kam), Arno Veličkos sąskaitoje - 8 taškai (6 rez. perd.).

Trečiadienį lietuviai žais draugiškas rungtynes su Švedijos bendraamžiais. Europos jaunių čempionatas startuos gruodžio 16 dieną ir lietuviai turnyrą pradės rungtynėmis prieš Latvijos ekipą.