Lietuvos U-15 krepšinio rinktinė sutriuškino kroatus

Lietuvos vaikinų (U15) rinktinė pergale pradėjo pasirodymą tarptautiniame Ramūno Šiškausko turnyre. Tomo Purlio auklėtiniai įveikė Kroatijos rinktinę rezultatu 91:65 (26:15, 22:16, 27:13, 16:21).

Kroatijos vaikinai rungtynes pradėjo geriau ir į priekį įsiveržė 5:3, tačiau Kroatijos jauniai vedė tik pirmąsias tris kėlinio minutes. Lietuviai laimėjo atkarpą 10:0 ir persvėrė rezultatą į savo pusę 13:5. Antrasis kėlinys taip pat buvo labiau sėkmingas mūsų rinktinei, kurį jauniai laimėjo 22:16 ir po pirmosios rungtynių pusės pirmavo rezultatu 48:31. Po ilgosios pertraukos sugrįžę lietuviai žaidimo iš savo rankų nepaleido ir tik dar labiau įtvirtino savo pranašumą. Po trijų kėlinių jaunių rinktinė pirmavo 75:44. Ketvirtajame kėlinyje Hrvoje Majčuničo pataikytų tritaškių pagalba varžovai šiek tiek sumažino rungtynių skirtumą, bet rungtynes triuškinančia persvara laimėjo lietuviai rezultatu 91:65.

Lietuvos rinktinėje pasižymėjo visi krepšininkai, rezultatyviausiai žaidė Jokūbas Rubinas pelnęs 16 taškų ir pridėjęs 6 rezultatyvius perdavimus.  Solidžiai prie pergalės prisidėjo Ąžuolas Tubelis, surinkęs 11 taškų, 10 atkovotų kamuolių ir jo brolis Tautvilas pridėjęs 13 taškų.

Kroatijos rinktinėje geriausiai krepšį atakavo Hrvoje Majčuničius 22 taškai, 6 atkovoti kamuoliai ir 2 rezultatyvūs perdavimai. Matėjus Bosnjakas surinko 11 taškų ir 13 atkovotų kamuolių.