„Lietuvos ryto“ pasiruošimo etape – dar viena pergalė

2016–2017 metų Lietuvos krepšinio lygos (LKL) sezonui besirengiantis bronzos medalininkas Vilniaus „Lietuvos rytas“ pirmadienį kontroliniame mače Klaipėdos LCC sporto salėje 83:73 privertė pasiduoti Permės „Parma“ (Rusija) klubą.

Pasak sostinės ekipos, susitikimą vilniečiai pradėjo užtikrintai - 12:3 (5 min.).

Vieningosios krepšinio lygos (VTB) dalyviai bandė vytis, bet „Lietuvos rytas“ tolo nuo varžovų (27:13, 10 min.).

Prieš ilgąją pertrauką „Parma“ sugebėjo sušvelninti rezultatą (38:32), o po trijų kėlinių jau pirmavo 54:61.

Sostinės komandos žaidėjai tirpdė skirtumą (67:73), o sukonstruota geležinė gynyba neleido rusams per paskutines keturias minutes pelnyti nė taško.

Laimėję atkarpą 16:0 vilniečiai iškovojo pergalę 83:73.

„Lietuvos rytas“: D.Gailius 21 tšk., A.Gudaitis 18 tšk., D.Loganas 18 tšk. (11 rez. perd.), C.Fisheris 15 tšk., A.Jomantas 7 tšk., D.Gordonas 3 tšk. (14 atk. kam.), o A.Lapetai, K.Guščikui ir A.Pilauskui taškais pasižymėti nepavyko.

„Parma“: N.Barinovas 14 tšk., K.Bulanovas, I.Neliubovas ir S.Černovas po 12 taškų.