„Lietuvos rytas“ po dramatiško pratęsimo pateko į Karaliaus Mindaugo taurės pusfinalį

Karaliaus Mindaugo taurės krepšinio turnyro paskutiniame ketvirtfinalyje trečiadienį Vilniaus „Lietuvos rytas“ namuose po dramatiškos kovos ir pratęsimo 91:88 (19:11, 18:21, 17:25, 23:20; 14:11) nugalėjo Utenos „Juventus“ ekipą.

Šeimininkai jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklę persvarą (19:9). Antrajame kėlinyje „Juventus“ sugebėjo atstatyti pusiausvyrą ir vėliau atkakli kova vyko iki pat mačo pabaigos.

Ketvirtojo kėlinio pabaigoje Utenos klubas įgijo trijų taškų pranašumą 76:73. Vis dėlto „Lietuvos rytą“ ketvirtajame kėlinyje į priekį vedęs Chrisas Krameris išlygino rezultatą 77:77 ir komandoms teko žaisti pratęsimą. Pratęsime vyko labai atkakli kova ir „Juventus“ turėjo gerų galimybių iškovoti pergalę, bet likus žaisti 15 sek., ir Utenos ekipai pirmaujant 88:87, svečiai prarado kamuolį ir padovanojo vilniečiams dramatišką pergalę.

Vilniaus ekipai 18 taškų pelnė Benas Madgenas, 15 - Chrisas Krameris, po 13 - Loukas Mavrokefalidis bei Rokas Giedraitis, 12 - Martynas Echodas.

Utenos ekipoje 22 taškus surinko Mindaugas Kupšas, 21 - Kevinas Gainesas, 18 - Dovis Bičkauskis (11 atk. kam.).

Įdomu tai, kad „Lietuvos rytas“ šio turnyro ketvirtfinalyje prieš metus 84:87 pralaimėjo tai pačiai „Juventus“ komandai.

Pusfinalyje „Lietuvos ryto“ ekipa žais su Alytaus „Dzūkija“.

Kitame pusfinalyje žais Kauno „Žalgiris“ ir Panevėžio „Lietkabelis“.

Finalo ketverto turnyras vyks vasario 17-18 dienomis Klaipėdos „Švyturio“ arenoje.