„Lietuvos rytas“ metimu paskutinę sekundę palaužė „Neptūną“

Vilniaus „Lietuvos ryto“ (12-5) krepšininkai penktadienį namuose paskutinę mačo akimirką 78:75 (17:18, 22:17, 11:21, 28:19) palaužė Klaipėdos „Neptūną“ (8-9), atsirevanšuodami už pralaimėjimą pirmajame pirmenybių rate.

Nerezultatyvi pradžia. Nerezultatyviai rungtynes pradėję klaipėdiečiai po pirmųjų penkių minučių buvo pelnę vos 6 taškus (11:6).

Persvėrė. Pirmojo kėlinio pabaigą sėkmingiau sužaidę klaipėdiečiai po pirmųjų dešimties minučių pirmavo minimalia persvara – 17:18.

Svarstyklės. Antrajame kėlinyje atsitiesęs „Lietuvos rytas“ išsiveržė į priekį (26:21), tačiau „Neptūnas“ surengė atkarpą 9:0 ir vėl persvėrė rezultatą savo naudai (26:30).

Svarstyklės #2. Vilniečiai spurtavo 13:3 ir kiek atitolo (39:33), o prieš ilgąją pertrauką komandas skyrė 4 taškai – 39:35.

Perlaužė. Trečiojo kėlinio pradžioje „Lietuvos rytas“ dar buvo priekyje (42:39), tačiau tuomet „Neptūnas“ vėl atsitiesė ir išlaikė persvarą iki pat ketvirtojo kėlinio – 50:56.

Dūris. Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 1,3 sekundės rezultatas buvo lygus (75:75). Visgi tuomet Clevinas Hannah per visą aikštelę atliko perdavimą Deividui Gailiui, o pastarasis smeigė tolimą metimą su sirena ir „Lietuvos rytas“ šventė pergalę – 78:75.

Dvigubi dubliai. Dvigubus dublius atliko abiejų komandų aukštaūgiai. Drew Gordonas pelnė 11 taškų ir atkovojo 12 kamuolių, o Jerai Grantas surinko 12 taškų ir sugriebė 13 atšokusių kamuolių.

Nusimušęs taikiklis. „Lietuvos ryto“ lyderis Davidas Loganas pataikė vos 3 metimus iš 13, tačiau vis tiek surinko 13 taškų.

„Lietuvos rytas“: D.Gailius 14, J.Jucikas ir D.Loganas po 13, D.Gordonas (4/11 dvit., 12 atk. kam.) 11.

„Neptūnas“: J.Grantas 12 (13 atk. kam.), M.Girdžiūnas 11, J.Baronas ir O.Johnsonas po 10, V.Šarakauskas 9.