Lietuvos merginų krepšinio rinktinė nesėkme pradėjo Europos čempionatą

Lietuvos merginų rinktinė (U20) sužaidė pirmąsias rungtynes Europos čempionate. Jurgitos Štreimikytės-Virbickienės auklėtinės pralaimėjo Latvijos rinktinei rezultatu 66:78 (17:21,17:22, 19:22, 13:13).

Pirmasis rungtynių kėlinys vyko atkakliai ir tik ketvirčio pabaigoje latvės išsiveržė į priekį, kėlinį laimėdamos rezultatu 21:17.

Antrasis ketvirtis taip pat vyko taškas į tašką ir nors Lietuvos rinktinei pavyko priartėti, tačiau rezultato krepšininkės nepersvėrė ir geriau kėlinio pabaigą sužaidusios latvės prieš ilgąją pertrauką pirmavo 43:34.

Antroje rungtynių pusėje žaidimas per daug nesikeitė ir Latvijos rinktinė tik dar labiau padidino savo pranašumą.

Paskutinis rungtynių kėlinys staigmenų nepateikė ir Latvijos ekipa rungtynes laimėjo 78:66.

Lietuva: L.Juškaitė 26 tšk. (12 atk. k.), G.Meškonytė 14 tšk., L.Jurčiūtė 10 tšk.

Latvija: D.Strautmane 15 tšk., P.Straumane 13 tšk., M.Gertsone 11 tšk.

Kitas grupės rungtynes Lietuvos rinktinė žais prieš turnyro šeimininkę Portugalijos ekipą, liepos 9 d., 20:30 val.