Lietuvos jaunių rinktinė nusileido „Žalgirio“ dubleriams

Lietuvos jaunių (iki 18 metų) rinktinė pralaimėjimu baigė treniruočių stovyklą gimtinėje.

Rimanto Grigo auklėtiniai Kaune 73:86 (25:16, 20:22, 17:25, 11:23) turėjo pripažinti „Žalgiris-2“ ekipos pranašumą.

Rinktinės krepšininkai geriau pradėjo rungtynes ir sužaidus keturias minutes pirmavo 10:4, o ketvirčiui einant į pabaigą nutolo – 21:11.

Jauniai kontroliavo situaciją ir įpusėjus antram kėliniui (39:26), o po pirmos rungtynių dalies buvo priekyje – 45:38.

Į duobę aštuoniolimečiai įkrito trečio kėlinio pradžioje kai pralaimėjo atkarpą 8:20 ir į priekį išsiveržė Tomo Masiulio auklėtiniai – 58:53.

Ketvirtajame kėlinyje Lietuvos jaunių rinktinei nepavyko perlaužti rungtynių sau naudinga linkme ir pergalę iškovojo „Žalgiris-2“ ekipa – 86:73.

Rezultatyviausiai Lietuvos rinktinės gretose rungtyniavo Arnoldas Kulboka pelnęs 17 taškų (6 at. kam.), 16 taškų pridėjo Gytis Masiulis (8 at. kam.), 11 – Tadas Sedekerskis.

„Žalgiris-2“ ekipoje išsiskyrė Martynas Varnas įmetęs 17 taškų, Mariaus Valinsko sąskaitoje 15, Martynas Arlauskas ir Jokūbas Švambaris pridėjo po 10.

Šeštadienį Lietuvos rinktinė išskrenda į Turkiją, kur tęs pasiruošimą ir sužais draugiškas rungtynes su Turkijos bei Švedijos bendraamžiais.