Lietuvių krepšininkai skirtingai pradėjo ketvirtfinalių serijas Ispanijos lygoje

Pergale Ispanijos vyrų krepšinio lygos (Liga Endesa) ketvirtfinalio seriją iki trijų pergalių pradėjo antrą vietą reguliariajame sezone užėmęs bei čempiono titulą ginantis Madrido „Real“ klubas su Jonu Mačiuliu, penktadienį savo aikštėje 107:103 (21:28, 28:21, 30:21, 28:33) įveikęs septintojoje pozicijoje likusius Mursijos UCAM krepšininkus.

Lietuvis nugalėtojams pelnė 12 taškų, po krepšiais atkovojo 3 kamuolius, 2 sykius suklydo bei prasižengė 3 kartus. 21 minutę (21:01) žaidęs J. Mačiulis pataikė 4 dvitaškius iš 6 bei realizavo 4 baudų metimus iš 5.

26 taškais prie pergalės prisidėjo Sergio Llullas, 22 – Sergio Rodriguezas, 20 – Jaycee's Carrollas, 15 – Gustavo Ayonas.

Svečių gretose rezultatyviausiai žaidė J.A. Antelo (27 tšk.), Facu Campazzo (25 tšk.) ir Scottas Woodas (12 taškų).

Nesėkmę pirmajame serijos susitikime patyrė šeštą vietą užėmusi Mindaugo Kuzminsko Malagos „Unicaja“ komanda, svečiuose 75:79 (25:21, 12:14, 12:21, 26:23) nusileidusi trečiojoje pozicijoje likusiai Valensijos „Basket“ ekipai.

Lietuvis į nugalėtojų krepšį įmetė 7 taškus, sugriebė ir perėmė po 2 kamuolius, atliko rezultatyvų perdavimą ir dusyk suklydo. Per 16 su puse minutės (16:35) M. Kuzminskas pataikė 1 tritaškį iš 2, vienintelį mestą dvitaškį ir realizavo 2 baudų metimus iš 3.

Svečių gretose išsiskyrė Nemanja Nedovičius (22 tšk.) ir Stefanas Markovičius (13 taškų).

Nugalėtojams Johnas Shurna pelnė 16 taškų, Rafa Martinezas ir Fernando San Emeterio – po 13.

Antrosios serijų rungtynės sekmadienį bus žaidžiamos Mursijoje bei Malagoje.