Lietuvių klubai šventė pergales NBA pirmenybėse

Dvyliktą pergalę penkioliktose Šiaurės Amerikos Nacionalinės krepšinio asociacijos (NBA) pirmenybių rungtynėse iškovojo Rytų konferencijos Centrinio pogrupio lyderis Žydrūno Ilgausko Klivlando „Cavaliers" klubas, praneša Demasport.lt.

„Cavaliers" trečiadienį namuose nesunkiai 117:82 (33:14, 33:18, 26:20, 25:30) sutriuškino absoliučią NBA autsaiderę Ohlahomos „Thunder" (1 perg./15 pral.) komandą.

Žydrūnas Ilgauskas aikštelėje praleido 13 su puse minutės ir per jas pelnė 17 taškų, atkovojo 7 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir kartą prasižengė.

15 taškų nugalėtojams pelnė Danielis Gibsonas, po 14 - J.J. Hicksonas ir LeBronas Jamesas, 13 - Wally Szczerbiakas, 11 - Terence‘as Kinsay.

„Thunder" gretose pasižymėjo Chrisas Wilcoxas (14 tšk.), Russellas Westbrookas ir Kevinas Durantas (po 13 tšk.).

Dešimtą pergalę penkioliktame susitikime iškovojo Vakarų konferencijos Šiaurės vakarų pogrupio lyderis Denverio „Nuggets" klubas su Linu Kleiza.

„Nuggets" savo aikštelėje po atkaklios kovos 106:105 (32:22, 24:33, 23:16, 27:34) nugalėjo vienus iš Vakarų konferencijos autsaiderių Los Andželo „Clippers" (2/13) krepšininkus.

L.Kleiza per 27 minutes komandai pelnė 15 taškų, atkovojo 3 kamuolius ir kartą prasižengė.

30 taškų į varžovų krepšį įmetė Carmelo Anthony (11 atk. kam.), po 17 - Kenyonas Martinas (10 atk. kam.) ir Nene Hilario, 13 - Anthony Carteris.

Pralaimėjusių ekipoje išsiskyrė Ericas Gordonas (24 tšk.), Baronas Davisas (18 tšk.), Marcusas Camby (17 tšk., 11 atk. kam.), Alas Thorntonas (14 tšk.) ir Mike‘as Tayloras (12 tšk.).