Lietuviškų komandų akistatoje – „Raptors“ pergalė

„Toronto Raptors“ namuose 99:96 (24:34, 26:24, 25:27, 24:11) palaužė Domanto Sabonio „Indiana Pacers“ ekipą.

„Raptors“ namų tvirtovėje Indianos klubas negali laimėti jau 10 rungtynių iš eilės. Ši serija tęsiasi nuo pat 2013-ųjų kovo 1-osios.

D.Sabonis per 25 minutes įmetė 12 taškų (5/10 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 10 kamuolių, atliko 2 rezultatyvius perdavimus, suklydo 3 ir prasižengė 2 kartus.

Tiesa, jam būnant aikštėje, „Pacers“ įmetė 14 taškų mažiau nei „Raptors“.

Be traumuoto Kyle'o Lowry likusių „Raptors“ gretose K.Leonardas buvo tikras lyderis – pelnė 28 taškus, atkovojo 10 kamuolių, atliko 6 rezultatyvius perdavimus ir perėmė 4 kamuolius.

Pascalis Siakamas prie pergalės pridėjo 17, Gregas Monroe – 13, Fredas VanVleetas – 11 taškų, iš kurių 9 sumetė ketvirtajame kėlinyje.

J.Valančiūnas dėl išnarinto piršto praleido trečią susitikimą ir į rikiuotę turėtų grįžti tik po 4 savaičių.

Indianos komandoje Victoras Oladipo surinko 20, Bojanas Bogdanovičius – 18, Thaddeusas Youngas – 11 taškų.

Su 24 pergalėmis ir 9 pralaimėjimais „Raptors“ pirmauja Rytų konferencijoje. „Pacers“ su 20 ir 12 rikiuojasi ketvirti.