„Lietuviškas“ Sienos klubas sutriuškino „Fortitudo“ ekipą

Italijos aukščiausioje lygoje be pralaimėjimų žengia čempiono titulą ginantis Sienos "Montepaschi" klubas su Rimantu Kaukėnu ir Kšyštofu Lavrinovičiumi. Sekmadienį vykusiame penktojo turo mače "Montepaschi" namuose 109:82 sutriuškino Bolonijos "Fortitudo" ekipą, kuriai tai buvo trečioji nesėkmė pirmenybėse.

Aikštės šeimininkai situaciją aikštėje kontroliavo nuo pirmųjų susitikimo minučių ir varžovams neleido nė pagalvoti apie pergalę. Sienos krepšininkai laimėjo kovą dėl atšokusių kamuolių 39:26 bei pataikė daugiau nei pusę tolimų metimų - 13/25 (52 proc.).

Rezultatyviausiai nugalėtojų gretose žaidė abu Lietuvos rinktinės nariai. R.Kaukėnas per 26 minutes įmetė 19 taškų (8/10 dvitaškių, 3/3 baudų), atkovojo 1 bei perėmė net 5 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir 3 kartus pažeidė taisykles.

K.Lavrinovičius per 21 minutę surinko 17 taškų (3/6 dvitaškių, 2/2 tritaškių, 5/6 baudų), atkovojo 10 bei perėmė 3 kamuolius, išprovokavo 4 varžovų pražangas ir kartą pats prasižengė.

Po 15 taškų pridėjo net trys žaidėjai - Terrellas McIntyre'as (4/8 tritaškių, 5 rez. perd., 4 per. kam.), Morrisas Finley (5/5 dvitaškių, 5 rez. perd.) ir Romainas Sato (3/4 tritaškių).

Pralaimėjusiems Qyntelas Woodsas (6 atk. kam., 7 išpr. praž.) pelnė 19, Stefano Mancinelli (4/6 tritaškių) - 16, Jamontas Gordonas (7 atk. kam., 6 kl.) - 14 taškų.
"Montepaschi" ekipa yra Kauno "Žalgirio" varžovė Eurolygos grupėje.