Lietuviškas Milano klubas gavo antausį nuo A.Švedo tempiamo „Chimki“

Artūras Gudaitis ir Mantas Kalnietis kalnų nenuvertė, o jų atstovaujamas Milano „Olimpia“ klubas namuose apmaudžiai 71:77 (24:12, 14:19, 18:24, 15:22) krito prieš Maskvos srities „Chimki“.

Rungtynių pradžia dizaineriams buvo gera, jie jau pirmajame kėlinyje susikrovė dviženklę persvarą, kurią puikiu dėjimu užtvirtino A.Gudaitis.

Tačiau vėliau užsikūrė ir Rusijos ekipos puolimo variklis, kuris, kaip paaiškėjo vėliau, buvo galingesnis.

„Chimki“ laimėjo visus tris likusius kėlinius ir šventė septintąją pergalę Eurolygoje, Milano ekipai tai buvo jau aštuntoji nesėkmė per 11 susitikimų.

Gražus dėjimas pirmojo ketvirčio pradžioje nereiškė sėkmingų rungtynių A.Gudaičiui. Jis iš viso per 20 minučių pelnė 6 taškus (3/3 dvit., 0/3 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, perėmė kamuolį, blokavo metimą, dukart pažeidė taisykles ir tris kartus išprovokavo varžovų pražangas.

Mantas Kalnietis ant parketo praleido 22 minutes ir per jas surinko 3 taškus (1/3 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, po kartą prasižengė ir išprovokavo pražangą.

Nuostabiai rungtyniavo „Chimki“ gynėjas Aleksejus Švedas. Jis pelnė net 29 taškus (6/7 dvit., 5/10 trit., 2/2 baud. met.), atkovojo 2 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus, o mačą užbaigė su 35 naudingumo balais.

„Olimpia“: C.Jerrellsas 17, J.Theodore'as 14 (8 rez. perd., 4/11 dvit.), K.Tarczewskis 10 (5 atk. kam.).

„Chimki“: A.Švedas 29, A.Zubkovas 15, C.Jenkinsas 10, M.Thomasas 8 (5 atk. kam.).

Šiame straipsnyje: EurolygaChimkiMilano Olimpia