Lietuviai prie „Montepaschi“ pergalės prisidėjo 26 taškais

Eurolygos B grupės rungtynėse Sienos "Montepaschi" ekipa su dviem lietuviais, namuose 80:71 (22:14 21:22 19:15 18:20) įveikė Sopoto "Asseco Prokom" klubą, kurį treniruoja Tomas Pačėsas.

Kšyštofas Lavrinovičius per 25 minutes pelnė 13 taškų (1/2 dvitaškiai, 3/4 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 13 kamuolių, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą bei, surinkęs 25 naudingumo balus, tapo naudingiausiu savo komandos gretose.

Rimantas Kaukėnas per 29 žaidimo minutes pelnė 13 taškų (4/9 dvitaškiai, 1/3 tritaškiai, 2/2 baudos metimai), atkovojo 2 kamuolius bei atliko 2 rezultatyvius perdavimus.

"Montepaschi": H.Domercantas 15 taškų, R.Kaukėnas ir K.Lavrinovičius surinko po 13 taškų, T.Mcintyre'as 11 taškų.

"Asseco Prokom": D.Loganas 25 taškai (40 min. 5/10 tritaškiai), R.Burrellas 15 taškų.

Šiame straipsnyje: krepšinisMontepaschi