„Lietkabelis“ įveikė „Neptūną“ ir tapo vienvaldis LKL lyderis

Be pralaimėjimų žengusių komandų dvikovoje Panevėžio „Lietkabelis“ savo aikštėje 88:76 (14:19, 23:15, 33:21, 18:21) įveikė Klaipėdos „Neptūną“.

Adas Juškevičius pelnė 16 taškų, iš jų daugumą per trečiąjį kėlinį, kurį 33:21 laimėjęs „Lietkabelio“ klubas perlaužė mačo eigą ir pasiekė penktąją pergalę paeiliui Lietuvos krepšinio lygoje (LKL).

Pirmąją vietą užimanti Panevėžio komanda trečiadienį pataikė 11 tritaškių iš 23, o dviženkles taškų sumas pelnė keturi šeimininkų žaidėjai.

„Neptūnas“ mačą baigė be trenerio Kazio Maksvyčio, kuris buvo pašalintas teisėjų iš aikštės už antrąją techninę pražangą ketvirtojo kėlinio pradžioje. Rungtynių pabaigoje svečiams vadovavo K.Maksvyčio asistentas Tomas Rinkevičius.

Pirmą nesėkmę po keturių pergalių čempionate patyręs Klaipėdos klubas rikiuojasi antras LKL lentelėje.

„Lietkabelis“: A.Juškevičius 16, D.Tarolis 15, K.Lavrinovičius 14, V.Čepukaitis 12, L.Williamsas 9 (7 rez. perd.).

„Neptūnas“: A.Butkevičius 19, S.Galdikas 15, J.Palaciosas 13, E.Želionis 9, R.Seibutis 8.