„Lietkabelio“ krepšininkai įrodė pranašumą prieš Ispanijos komandą

Krepšinio klubų Čempionų lygos septintojo turo rungtynėse C grupėje trečiadienį Panevėžio „Lietkabelis“ namuose 78:67 (17:9, 24:20, 17:24, 20:14) nugalėjo Fuenlabrados „Montakit“ (Ispanija) komandą.

Trečiojo kėlinio pradžioje „Lietkabelis“ padidino savo persvarą iki 13 taškų (45:32), bet svečiai vėliau sugebėjo priartėti iki 5 taškų (53:58). Ketvirtojo kėlinio antroje pusėje „Lietkabelis“ susigrąžino dviženklį pranašumą (78:63) ir iškovojo svarbią pergalę.

„Lietkabeliui“ (3 pergalės/4 pralaimėjimai) 17 taškų pelnė Simas Jasaitis (8 atk. kam.), 13 - Vaidas Kariniauskas, 12 - Saulius Kulvietis, 11 - Paulius Valinskas.

„Montakit“ (3/4) ekipoje rezultatyviausiai žaidė Francisco Cruzas. Jo sąskaitoje - 20 taškų. 12 taškų pridėjo Lucas Nogueira.

Po pirmojo rato „Lietkabelis“ grupėje užima ketvirtąją vietą.

Kitas rungtynes Panevėžio klubas žais gruodžio 11 dieną svečiuose su Antverpeno „Telenet Giants“ (Belgija) ekipa.