Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybėse – kuklūs lietuvių pasirodymai

Septynioliktą pergalę 29-ose Lenkijos vyrų krepšinio pirmenybių rungtynėse iškovojo septintą vietą užimantis Ovidijaus Galdiko atstovaujamas Ščecino „King Wilki Morskie“ (17/12) klubas, svečiuose 82:73 (36:18, 18:22, 16:18, 12:15) nugalėjęs vienuoliktojoje pozicijoje esančius Kutno „MKS Dąbrowa Gornicza“ (12 pergalių ir 16 pralaimėjimų) krepšininkus.

11 minučių ir 17 sekundžių aikštėje praleidusio lietuvio indėlis į pergalę – 2 (dvitaškiai 1/1) taškai, 3 sugriebti kamuoliai, klaida ir 3 pražangos.

Devintą pergalę 27-osiose rungtynėse iškovojo tryliktą vietą užimanti Mindaugo Budzinausko treniruojama Starogardo „Polpharma“ komanda su Martynu Paliukėnu, svečiuose 75:74 (28:19, 13:20, 19:15, 15:20) palaužusi aštuntojoje pozicijoje likusį šalies vicečempioną Zgoželeco „PGE Turow“ (14/14) klubą su Denisu Krestininu.

Starto penkete susitikimą pradėjęs M. Paliukėnas nugalėtojams pelnė 5 taškus, sugriebė 1 ir perėmė 2 kamuolius, atliko 3 rezultatyvius perdavimus, 3 kartus suklydo bei prasižengė 4 sykius. Per 34 su puse žaidimo minutės (34:36) M. Paliukėnas pataikė 1 tritaškį iš 2 ir 1 dvitaškį metimą iš 4.

Pustrečios minutės (2:29) žaidęs D. Krestininas (2:29) prametė dvitaškį ir taškų nepelnė, atkovojo 2 ir perėmė 1 kamuolį bei kartą prasižengė.

Septyniolikos ekipų turnyre pirmauja čempiono titulą ginantis Zelionos Guros „Stelmet“ (22/3) klubas.

Šiame straipsnyje: Lenkijakrepšinislietuviai