Lengviau nei treniruotėje: „Žalgiris“ įmetė dukart daugiau už „Šiaulių“ komandą

Pirmadienio vakarą Kauno "Žalgiris" LKL čempionate iškovojo lengvą pergalę. Kauniečiai savo aikštėje  51 taško skirtumu 101:50 (25:13, 21:15, 22:12, 33:10)  sutriuškino Šiaulių "Šiaulių" krepšininkus.

Žalgiriečiai žaidė be Edgaro Ulanovo, Pauliaus Jankūno ir Antano Kavaliausko.

Šarūnas Jasikevičius leido daugiau pasireikšti jauniesiems savo žaidėjams. Isaiah Hartensteinas per 26 minutes pelnė 12 taškų ir atkovojo 7 kamuolius, Paulius Valinskas per 24 minutes pelnė 9 taškus ir atliko 7 rezultatyvius perdavimus, o Gytis Masiulis per 13 minučių pelnė 9 taškus.

Šeimininkai dominavo viso susitikimo metu. Po spurto 16:3 bei Renaldo Seibučio benefiso jie jau antrojo kėlinio pradžioje triuškino varžovus 33:13.

Po ilgosios pertraukos „Žalgiris“ nemažino apsukų bei spurto 14:0 pabėgo į priekį jau 60:32. Vieninteliu „Šiaulių“ šviesuliu tapo trečiojo kėlinio pabaigoje pirmuosius savo taškus šį sezoną pelnęs Mantvydas Žukauskas (40:64).

Ketvirtajame kėlinyje žalgiriečiai dar labiau įsisiautėjo bei tęsė „Šiaulių“ triuškinimą. Paskutiniųjų 5 mačo minučių atkarpą Kauno ekipa laimėjo net 23:4 bei pergalę šventė nepadoriu 51 taško skirtumu.

Rezultatyviausi

„Žalgiris“: Renaldas Seibutis 16, Isaiah Hartensteinas 13, Kevinas Pangosas 12, Artūras Milaknis 11, Robertas Javtokas 10, Gytis Masiulis ir Paulius Valinskas po 9.

„Šiauliai“: Vladislavas Koreniukas 17, Lukas Aukštikalnis 8, Martynas Echodas ir Tomas Lekūnas po 6, Arvydas Čepulis 5.