„Lemminkainen“ pakilo į antrąją vietą

Klaipėdos "Lemminkainen" sekmadienį svečiuose nesunkiai įveikė Panevėžio "Eglę" rezultatu 50:105 ir turnyrinėje lentelėje pakilo į antrąją vietą. "Eglei" tai buvo trečiasis pralaimėjimas čempionate.

Jaunosios "Eglės" krepšininkės aktyviai priešinosi pirmajame kėlinuke, bet E.Žygelytės ir R.Milieškienės vedamos klaipėdietės visą persvarą užsiaugino antrajame ir trečiajame ketvirčiuose. Sužaidus pusę rungtynių, komandas skyrė 32, o po trijų kėlinių - jau 49 taškai. Paskutinysis kėlinukas liko formalumu, per kurį uostamiesčio klubas nežymiai, 6 taškais, dar padidino turimą persvarą iki 55 ir nugalėjo 50:105.

"Eglei" 19 taškų pelnė S.Martinkutė, 12 - I.Alkesaitė (14 atkovotų kamuolių), 8 - E.Duleckytė.

"Lemminkainen" gretose R.Milieškienė surinko 20, E.Žygelytė pridėjo 18, L.Pikčiūtė - 12 taškų.

Šiame straipsnyje: krepšinisLemminkainen