Lemiamu momentu užstrigusi „Fortūna“ nusileido „Aistėms-LSU“

Permainingose Lietuvos moterų krepšinio lygos (LMKL) rungtynėse Klaipėdos „Fortūnos“  (4/2) komanda namuose 56:59 (14:25, 15:9, 16:7, 11:18) nusileido Kauno „Aistėms-LSU“ (2/4), rašo portalas lmkl.lt.

Viešnios iš Kauno nuo pat mačo pradžios išsiveržė į priekį ir 8-ąją minutę jau įgijo dviženklį pranašumą – 18:7. Pirmasis kėlinys baigėsi skirtumui išlikus nepakitusiam – 25:14. Antrajame ketvirtyje „Fortūna“ tarsi prisiminė favoritės statusą ir spurtavo 10:2, taip priartėdama – 24:27. Nors visą laiką šeimininkės kvėpavo varžovėms į nugaras, įpusėjus dvikovai „Aistės-LSU“ išliko priekyje – 34:29.

Po didžiosios pertraukos klaipėdiečiams galiausiai pavyko perimti iniciatyvą, o atkarpa 7:0 pirmą kartą išvedė į priekį – 37:35. „Aistės-LSU“ vėl sunkiai rinko taškus viso kėlinio metu, bet pernelyg atitrūkti varžovėms neleido – 41:45.

Lemiamame ketvirtyje prabėgus 4 minutėms „Fortūna“ savo pranašumą padidino iki grėsmingos žymos (53:44), tačiau kauniečių 7 taškai be atsako sugrąžino intrigą – 51:53. Kiek daugiau nei 3 minutes nė vienai komandai nepavyko pasižymėti, kol Klaudija Serkevičiūtė pataikė vieną baudą iš dviejų – 52:53, o kai dar sykį taisyklės buvo pažeistos prieš šią gynėją, jos ranka nesudrebėjo – 54:53. Šeimininkių metimai toliau skriejo pro šalį, o baudas pataikiusios „Aistės-LSU“ (57:53) įtvirtino savo pergalę.

„Fortūna“: Agnė Černeckytė 17 (4/13 tritaškiai), Justinas Matuzonytė 11 (12 atk. kam.), Andra Gabalytė 10 (8 atk. kam., 4 rez. perd.).

„Aistės-LSU“: Laura Želnytė 16 (3/4 tritaškiai), Eglė Jucevičiūtė 10 (9 atk. kam.), Dovilė Saurazaitė 9.