Lemiamu metu spurtavęs „Lietkabelis“ palaužė „Vytautą“

Panevėžio „Lietkabelio“ (11-3) krepšininkai 71:66 (21:23, 17:13, 13:16, 20:14) įveikė Prienų-Birštono „Vytautą“ (6-8) ir išlieka antroje Lietuvos krepšinio lygos (LKL) vietoje.

Rungtynes abi komandos pradėjo apylygiai – įpusėjus pirmajam kėliniui rezultatas buvo lygus (9:9).

Komandos ir toliau keitėsi sėkmingomis atakomis, o po pirmųjų dešimties minučių priekyje buvo „Vytautas“ – 21:23.

Antrajame kėlinyje į priekį išsiveržęs „Lietkabelis“ kelis kartus bandė atitrūkti nuo savo varžovų (33:26 ir 38:31), tačiau prieš ilgąją pertrauką aikštės šeimininkai turėjo vos dviejų taškų persvarą – 38:36.

Po ilgosios pertraukos vaizdas aikštelėje nepasikeitė – nei viena komanda nesugebėjo atitolti, o trečiajame kėlinyje likus žaisti 4 minutes Mindaugas Kupšas lygino rezultatą (47:47).

Tomas Dimša smeigė tritaškį, o panevėžiečių metimai skriejo pro šalį ir prieš lemiamą ketvirtį minimalia persvara pirmavo „Vytautas“ – 51:52.

Praėjus trims minutėms ketvirtajame kėlinyje vis dar vienu tašku priekyje buvo svečiai (57:58), tačiau tuomet „Lietkabelis“ pelnė 9 taškus iš eilės ir atitolo (66:58).

Likus žaisti dvi minutes „Vytautas“ buvo priartėjęs (66:63), visgi sėkmingai rungtynių pabaigą sužaidę aikštės šeimininkai išsaugojo pranašumą ir šventė 11-ą pergalę čempionate – 71:66.

„Lietkabelis“: Kšištofas Lavrinovičius 18, Mindaugas Lukauskis, Gintaras Leonavičius, Simas Galdikas ir Benas Madgenas po 8.

„Vytautas“: Tomas Delininkaitis 19, Vytenis Čižauskas 12, Vytenis Lipkevičius 11.

Šiame straipsnyje: LietkabelisvytautasLKL