LCC TU studentai įveikė KU krepšininkus

Pirmadienį Klaipėdoje įvykusiame mūšyje tarp Klaipėdos universiteto (KU) ir LCC  tarptautinio universiteto (LCC TU) komandų pirmąją pergalę čempionate rezultatu  82:74 šventė net septynių legionierių vedina LCC TU ekipa.

KU aikštėje įvykusiose rungtynėse LCC TU išrikiavo įspūdingą starto penketą - keturis juodaodžius krepšininkus. Tačiau tai neišgąsdino varžovų - KU po dviejų D, Vaitelio ir J.Žurnos dvitaškių pabėgo į priekį - 6:1. LCC TU atsitokėjo naujoko J. Mulambos pagalba - po jo dėjimo 8:6. Dar po poros minučių jau 12:14 LCC TU naudai. Nuo šio momento komandos ėmė žaisti svarstykles - KU atitrūkdavo (21:16), LCC TU vydavosi - 32:30. Antrojo kėlinio pabaigoje aikštelėje užvirė mūšis. Likus žaisti keturias minutes antrajame ketvirtyje, techninę pražangą užsidirbo KU krepšininkas J. Žurna. Po jos LCC TU mažina atsilikimą iki 39:38, o po koledžo naujoko J. Quincy atakos  - 39:40.

Netrukus technine pražanga baudžiamas Oumaras Seckas - 42:40. Po D. Virbalo nesportinės pražangos varžovų klaidomis naudojasi jau LCC TU ir laimi pirmąją rungtynių pusę - 44:45.

Antrojoje rungtynių pusėje pranašumą turėjo KU, kuri didino persvarą ir trečiojo kėlinio pabaigoje ji pasiekė devynis taškus - 66:57. Komandinį žaidimą demonstravę klaipėdiečiai nesunkiai stabdė pavienes varžovų pastangas atakuoti krepšį. Po trijų ketvirčių 66:59.

Ketvirtasis ketvirtis prasideda eiliniu Oumaro Secko dėjimu - 66:61. LCC TU sumažino varžovų persvarą iki 68:65 ketvirtąją kėlinio minutę. Ketvirtojo kėlinio viduryje per minutės pertraukėlę kilo triukšmo ginčas tarp abiejų komandų aistruolių, kas garsiau palaikys savo komandą. Kovą laimėjo „svečiai" iš LCC TU.

Tuo metu aikštelėje geriau sekėsi KU krepšininkams, kurie iki rungtynių pabaigos likus dviems minutėms turėjo penkių taškų pranašumą. Likus pusantros minutės suklydo Simas Galdikas ir J. Mulamba pasinaudojo proga sušvelninti skirtumą - 74:73. Po nesėkmingos KU atakos prasižengia S. Galdikas ir po dviejų baudos metimų 74:75.

Iki rungtynių pabaigos likus 35 - ioms sekundėms klysta KTU, netrukus tuo pačiu atsidėkoja varžovai. Kamuolį po savo krepšiu KU atakos metu perėmė Paulius Žurna ir KU baudžiamas nesportine pražanga. Po dviejų taiklių P. Žurnos metimų jau 74:77 ir kamuolys LCC komandos krepšininkų rankose. KU bandė gelbėtis pražangomis, tačiau baudų metimus varžovai mėtė tiksliai. LCC TU šventė pergalę rezultatu 82:74.

Šiame straipsnyje: KUkrepšinis