L. Kleizos sugrįžimas į Eurolygą - 12 taškų ir pergalė Kijeve

Pergale prestižiškiausio Senajame žemyne 2013-2014 metų sezono ULEB Eurolygos vyrų krepšinio turnyro šešių ekipų A grupės varžybas pradėjo Lino Kleizos Stambulo "Fenerbahce Ulker" (Turkija) klubas.

Ketvirtadienį svečiuose "Fenerbahce Ulker" krepšininkai tik po sėkmingo ketvirtojo kėlinuko 102:84 (18:15, 23:28, 30:34, 31:7) nugalėjo Kijevo "Budivlenik" (Uktaina) komandą su Darjušu Lavrinovičiumi ir Michailu Anisimovu.

Po pertraukos į Eurolygą sugrįžęs lietuvis į aikštės šeimininkų krepšį įmetė 12 taškų, atkovojo 4 kamuolius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir dusyk prasižengė. Per nepilnas 24 minutes (23:43) L. Kleiza prametė tritaškį, pataikė 3 dvitaškius iš 5 bei realizavo 6 baudų metimus iš 7.

21 tašku prie pergalės prisidėjo Bojanas Bogdanovičius, 14 - Emiras Preldžičius, 12 - Melih Mahmutoglou.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose rungtyniavęs D. Lavrinovičius pelnė 21 tašką, sugriebė 4 ir perėmė 1 kamuolį, atliko rezultatyvų perdavimą, blokavo varžovo metimą, dusyk suklydo bei prasižengė 4 kartus. Per 26 žaidimo minutes (26:13) jis pataikė vienintelį tritaškį, 7 dvitaškius iš 10 bei 4 baudų metimus iš 5.

M. Anisimovo sąskaitoje - 3 taškai, 3 atkovoti kamuoliai, 2 rezultatyvūs perdavimai, sykį suklydo ir prasižengė 3 kartus. Per 14 minučių (14:10) jis pataikė 1 dvitaškį iš 4 bei realizavo 1 baudos metimą iš 2.

16 taškų pralaimėjusiems pelnė Blake'as Ahearnas, 14 - Janis Strelniekas, 12 - Dajuanas Summersas.

A grupėje taip pat žais "FC Barcelona Regal" (Ispanija), Maskvos CSKA (Rusija), Belgrado "Partizan" (Serbija) ir Nantero JSF (Prancūzija) klubai.